Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
About CSIEM

Що є цінним для розвитку та самореалізації особистості? Які дисфункції заважають? Що складає саногенний потенціал особистості? І як явище домашнього насильства пагубно впливає на вітальне, соціальне та духовне благополуччя особистості? Ці питання стали предметом обговорення на обласному семінарі для практичних психологів закладів освіти нового типу та закладів фахової передвищої освіти.

Давні наукові зв’язки та дружні відносини поєднують Чернігівський національний технологічний університет та флагман правничої освіти України Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Черговим підтвердженням цього стала участь молодих вчених з юридичного факультету ЧНТУ в ХІХ Всеукраїнській науковій конференції з кримінології «Протидія організованій злочинності і корупції».

25 листопада 2019 р. студенти І-ІІІ курсів юридичного факультету спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» ЧНТУ разом із доцентами кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права ЧНТУ (Козинець О.Г., Марущак Н.В., Марущак О.А.) взяли участь у відкритті ХVІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

27 листопада 2019 року в стiнах навчально-наукового iнституту права i соцiальних технологiй ЧНТУ в рамках загальноунiверситетських днiв розвитку кар'єри вiдбулась панельна дискусiя "День правничої кар'єри".

В рамках днів кар'єри в ЧНТУ відбулася зустріч здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 231 «Соціальна робота», освітня програма «Соціально-правовий захист», з фахівцями соціальної сфери.

Saturday, 23 November 2019 21:38

«Прощена неділя»

Таку назву мала вистава, яку подивилися в Молодіжному театрі м. Чернігова 21.11.2019 р. в межах заходів до Дня гідності та свободи студенти юридичного факультету ЧНТУ спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» групи ПД-191 разом із куратором, доцентом кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Марущак Н.В.

21 листопада 2019 року в навчально-науковому інституті права і соціальних технологій ЧНТУ відбулась Дебатна гра на тему «Впровадження електронного врядування в Україні», організована Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області.

21 листопада 2019 року студенти юридичного факультету, які навчаються за освітніми програмами «Адміністративна юстиція (Суд. Публічна адміністрація та антикорупційні органи)» та «Цивільна та господарська юстиція (Суд. Нотаріат. Правова допомога)» долучилися до відзначення Всесвітнього Дня Філософії-2019.

Thursday, 21 November 2019 21:38

До Дня Гідності і Свободи

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також вшанування патріотизму й мужності громадян, здобувачі вищої освіти ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ долучились до відзначення Дня Гідності і Свободи.

Page 1 of 28

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: About the University About CSIEM