Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Applying to CSIEM

Студенти групи КПР-162 спільно з куратором групи Нітченко А.Г. відвідали Чернігівський обласний художній музей ім. Григорія Галагана та Чернігівський музей сучасного мистецтва, де мали нагоду переглянути  декілька виставок: «Пілігрими краси й духовності», «Сакральні пам’ятки архітектури у живописі та графіці», «Талант у спадок», «Тульпа», Галаганівську залу та виставку шаржів Віктора Зінченка «З посмішкою про світ автомобілів», фотовиставку творчого об’єднання «Розвиток фотографа» «Вільній країні-вільна фотографія», виставку дитячих робіт Арт-студії «Хобі».

Sunday, 10 November 2019 16:15

Зупинимо булінг разом

05 та 07 листопада 2019 року завідувач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, доцент Олена Козинець та доцент Алла Нітченко спільно із консультантами юридичної клініки «Adiutorium» Владиславом Пророченко та Дмитром Хомко провели профорієнтаційну роботу та правопросвітній захід на тему: «Шкільний булінг: особливості прояву та відповідальність» для учнів 9-х, 10-х та 11-х класів Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13.

Sunday, 10 November 2019 16:08

Поезія надихає

05 листопада 2019 року під керівництвом Козинець О.Г. – завідуючої кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права ЧНТУ студенти І курсу юридичного факультету ННІПСТ ЧНТУ відвідали поетичний захід у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка, де відбулася презентація поетичної збірки Олени Коленченко «Небо в долонях».

04 листопада 2019 року у Правовому клубі "PRAVOCATOR" в м. Києві відбулася "Робоча майстерня для юридичних клінік". Клінiцисти 7 юридичних клінік разом з партнерами та експертами розробляли «Мапу взаємодії юридичних клінік зі стейкхолдерами».

25 жовтня 2019 року в стінах Академії адвокатури України традицiйно було проведено Дев'яту правничу школу для юридичних клінік.

24 жовтня 2019 р. на базі ЧНТУ кафедрою організації соціально-психологічної допомоги населенню було проведено обласну науково-практичну конференцію «Протидія домашньому насильству: реалії і перспективи».

04 листопада 2019 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбулася зустріч здобувачів вищої освіти 4 року навчання, які навчаються за спеціальністю 231 «Соціальна робота», зі стейкхолдером - директором Чернігівського навчально-реабілітаційного центру #2 Гусак Регіною Вікторівною.

24 жовтня 2019 року завідуюча відділом Наукової бібліотеки ЧНТУ Л. А. Селіверстова  за сприяння доцента кафедри трудового права, адміністративного права та процесу В.М. Литвиненко (куратура  групи) ознайомила студентів групи АЮ-191 спеціальності 081 "Право", освітньої програми "Адміністративна юстиція (Суд. Публічна адміністрація та антикорупційні органи)"  з ресурсами Наукової бібліотеки ЧНТУ,  довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки та провела огляд традиційних та інноваційних джерел інформації для використання у навчальній та науковій діяльності.

Інформаційна акція «Хода за свободу», яка приурочена до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, відбулася у п'ятницю 18 жовтня 2019 року у Чернігові біля "Зеленої сцени".

Page 1 of 27

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: Applying to CSIEM