Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Tuesday, 08 October 2019 08:09

Керівниця юридичної клініки «Adiutorium» взяла участь у щорічному З’їзді юридичних клінік України

Rate this item
(0 votes)

Юридична клініка «Adiutorium» в черговий раз відвідала З’їзд  Асоціації юридичних клінік, який відбувся 4-5 жовтня 2019 року на базі Білоцерківського національного аграрного університету. Представила  юридичну клініку її керівниця Литвиненко В.М., доцент кафедри трудового  права, адміністративного права та процесу.

Перший день З’їзду Асоціації юридичних клінік був насичений як вирішенням внутрішніх питань Асоціації так і розглядом питань про інститут альтернативного  вирішення спорів, консультування  з фінансових питань та захист себе від фінансового шахрайства. Перший день З’їзду для юридичної клініки «Adiutorium» ЧНТУ завершився прийняттям її до Асоціації юридичних клінік.

Другий день З’їзду був не менш  насиченим і також поділявся на два блоки: 1. Ініціативи для юридичних клінік у партнерстві; 2. Розвиток юридичних клінік (творчі майстерні та інтерактиви). Спікерами протягом двох днів роботи З’їзду-конференції  були члени правління Асоціації та інші її представники, а також спікери від  проєкту USAID «Трансформація фінансового сектору» та іноземних і національних  партнерів.

Read 863 times

Menu

Facebook Like Box

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News Керівниця юридичної клініки «Adiutorium» взяла участь у щорічному З’їзді юридичних клінік України