Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Leisure
Thursday, 21 November 2019 21:38

До Дня Гідності і Свободи

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також вшанування патріотизму й мужності громадян, здобувачі вищої освіти ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ долучились до відзначення Дня Гідності і Свободи.

19 листопада 2019 р. студенти юридичного факультету Чернігівського національного технологічного університету разом із викладачем к.і.н., доцентом Козинець О.Г. вшанували пам’ять жертв Голодомору.

16 листопада 2019 року науково-педагогічні працівники юридичного факультету Колодiй I.М., Апанасенко К.I., Коломієць Н.В. та Пузирний В.Ф. взяли участь у X Правничiй школi з мiжнародного комерцiйого арбiтражу, органiзованiй та проведенiй Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, МЮГ ETERNA LAW та Європейським університетом.

18 листопада 2019 року в стiнах Навчально-наукового iнституту права i соцiальних технологiй вiдбулась зустрiч здобувачів вищої освіти, якi навчаються за спецiальнiстю 081 "Право", зi стейкхолдерами - Директором Регiонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Чернiгiвськiй областi Протченко Iриною Борисiвною та Директором Чернiгiвського мiсцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бобруйко Володимиром Анатолiйовичем.

12 листопада 2019 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 231 «Соціальна робота» в Чернігівському національному технологічному університеті, з випускницею спеціальності  «Соціальна робота» – Количевою Ольгою Василівною, яка ділилася власними професійними здобутками після завершення навчання і мотивувала нинішніх здобувачів вищої освіти до активної діяльності у соціальній сфері.

Щедра Талалаївська земля тепло зустріла науково-педагогічних працівників навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету. Спільно з директором Липівської ЗОШ О.І. Картавою була проведена профорієнтаційна зустріч з учнями 11 класів, наголошено на перевагах навчання в ЧНТУ.

14 листопада 2019 року з нагоди Міжнародного дня студента в Чернігівському національному технологічному університеті відбулося нагородження кращих студентів в різних номінаціях! 

13 та 14 листопада 2019 року студенти юридичного факультету у супроводi науково-педагогічних працівників юридичного факультету Селецького О.В., Литвиненко В.М., Колодiй I.М. та Шестак Л.В. вiдвiдали Верховну Раду України із загально-оглядовим вiзитом.

13 листопада 2019 року в рамках розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права», за підтримки Національної агенції України з питань державної служби, відбувся Науково-практичний семінар «Право на державну службу».

Студенти групи КПР-162 спільно з куратором групи Нітченко А.Г. відвідали Чернігівський обласний художній музей ім. Григорія Галагана та Чернігівський музей сучасного мистецтва, де мали нагоду переглянути  декілька виставок: «Пілігрими краси й духовності», «Сакральні пам’ятки архітектури у живописі та графіці», «Талант у спадок», «Тульпа», Галаганівську залу та виставку шаржів Віктора Зінченка «З посмішкою про світ автомобілів», фотовиставку творчого об’єднання «Розвиток фотографа» «Вільній країні-вільна фотографія», виставку дитячих робіт Арт-студії «Хобі».

Page 1 of 27

Menu

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: Leisure