Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Wednesday, 29 April 2015 19:32

Відбувся науково-практичний семінар на тему «Зміни до соціального законодавства України: проблеми правозастосування»

Rate this item
(0 votes)

29 квітня 2015 р. у приміщенні ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ відбувся науково-практичний семінар на тему «Зміни до соціального законодавства України: проблеми правозастосування».


Захід був організований за ініціативи кафедри трудового права та права соціального забезпечення Інституту. У роботі семінару взяли участь провідні працівники органів соціального захисту населення, а саме: 
1. Желай Людмила Миколаївна (заступник начальника УПФ України в м. Чернігові). Тема доповіді: «Особливості призначення, перерахунку та виплати пенсій в сучасних умовах».
2. Марчук Ірина Петрівна (начальник управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної в м. Чернігові ради). Тема доповіді: «Загальні питання надання державних соціальних допомог».
3. Величко Світлана Олексіївна (начальник відділу по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради). Тема доповіді: «Проблемні питання в механізмі призначення та виплати державних соціальних допомог».
4. Білич Оксана Олексіївна (головний спеціаліст відділу субсидій та соціальних допомог). Тема доповіді: «Умови призначення та механізм розрахунку розміру житлових субсидій за чинним законодавством».

Науково-практичний семінар відбувся на високому науково-теоретичному, організаційному рівні, в дусі виважених дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням як провідних вчених Інституту, так і студентської молоді. Обрана тема семінару послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із актуальних питань соціального законодавства.

 

Read 1681 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Відбувся науково-практичний семінар на тему «Зміни до соціального законодавства України: проблеми правозастосування»