Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Monday, 19 October 2015 21:35

Відбулася регіональна науково-практична конференція за участю викладачів та студентів Інституту

Rate this item
(0 votes)

12.10.2015 р. за ініціативи Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП відбулася регіональна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми держави та права в контексті адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу».

Для участі в науковому заході були запрошені вчені, викладачі, аспіранти, студенти, працівники юстиції та правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування, у тому числі студенти та професорсько-викладацький склад кафедри правового регулювання економіки Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ. Зокрема, з доповідями виступили Конончук Н.М., к.ю.н., ст. викладач кафедри («Обов’язки дітей у сімейному законодавстві України»), Нітченко А.Г. к.і.н., доцент кафедри («Проблеми та перспективи лібералізації візового режиму між Україною і ЄС») та студентки четвертого курсу Кайрод Т.В. («Правове становище дитини у різні етапи розвитку суспільства») і Валуйська К.В. («Категорія «дитина» та проблема її тлумачення»). 

Усі учасники конференції отримали сертифікати за підписом директора ЧІ МАУП к.е.н., доцента Мурашко М.І.

 

 

 

Read 1701 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Відбулася регіональна науково-практична конференція за участю викладачів та студентів Інституту