Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Thursday, 29 October 2015 16:56

Семен Глузман ділився досвідом зі студентами

Rate this item
(0 votes)

Семен Фішелевич Глузман – дисидент, громадський діяч, президент Асоціації психіатрів України завітав 28 жовтня 2015 року до технологічного університету та поспілкувався зі студентською молоддю.


Діалог навколо теми «Жертви тоталітаризму: тоді й сьогодні» відбувся в рамках реалізації проекту «Соціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади міста Чернігова», що реалізовується факультетом соціальної роботи ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ за підтримки німецького фонду «Пам'ять, відповідальність, майбутнє».

Леся Харченко, PR-менеджер фонду, розповіла про його місію, напрями роботи, поділилася історіями людей – жертв тоталітарних режимів.

Семен Фішелевич розповів свою історію, поділився баченням сучасного політикуму, демократії і проблем психічного здоров'я в Україні.

«Люди, які ніколи не їли виделкою і ножем, зараз тільки вчаться. Так і ми...», «Влада повинна боятися людей, а не навпаки. Тоді зміниться ситуація»- говорив Семен Глузман про наявну в Україні демократію.

Обговорили питання політичної (не)свідомості, відповідальності, особистісного вибору та зміни психічного стану людей. Студенти виявили неабияку цікавість до заходу та приймали активну участь в обговоренні.

Автор: Марія Стронська

Read 1909 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Семен Глузман ділився досвідом зі студентами