Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Saturday, 07 November 2015 13:48

Проведено круглий стіл на тему «Порушення прав інтелектуальної власності: причини та проблеми захисту»

Rate this item
(0 votes)

15 жовтня 2015 року в рамках тижня Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ кафедрою правового регулювання економіки було організовано та проведено круглий стіл на тему «Порушення прав інтелектуальної власності: причини та проблеми захисту».

У роботі круглого столу взяли участь к.і.н., доцент Нітченко А.Г. та студенти п’ятого курсу: Будко Андрій, Базарна Тетяна, Горбатенко Христина, Зав’ялова Анна, Сірий Ігор та Хоменко Ярослав.

Предметом обговорення стали наступні питання: причини порушення прав інтелектуальної власності, плагіат авторських творів, контрафактні товари, проблеми дотримання авторських прав кабельними операторами, порушення авторського права в мережі Інтернет, боротьба з піратством та підробками.

У результаті обговорення зазначених питань учасники круглого столу прийшли до висновку, що невизначеність у законодавстві багатьох моментів регулювання правовідносин у сфері, що стосується інтелектуальної діяльності, та відсутність належного захисту приватних прав власності на результати інтелектуальної діяльності допускає високий рівень правопорушень в цій сфері. Зокрема, таких як піратство, розповсюдження підробленої продукції, незаконне використання торговельних марок, нечесна конкуренція, що разом завдає величезних збитків в галузях, де переважає інтелектуальна діяльність. Недостатній рівень захисту інтелектуальної власності перешкоджає високотехнологічному експорту та прямим іноземним інвестиціям.

Read 1774 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Проведено круглий стіл на тему «Порушення прав інтелектуальної власності: причини та проблеми захисту»