Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Sunday, 15 November 2015 08:46

Проведено круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми трудового законодавства та шляхи їх вирішення»

Rate this item
(0 votes)

16 жовтня 2015 року в рамках тижня права кафедрою правового регулювання економіки юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету було проведено круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми трудового законодавства та шляхи їх вирішення».

Круглий стіл було проведено викладачем кафедри Сірою Іриною Василівною за участю студентів 3-го курсу факультету соціальної роботи: Оленич А., Мороз О., Статура А., Гончар М., Шкурко С., Дорошенко А. Студенти розглянули такі питання: проблеми працевлаштування випускників вищих навчальних закладів; державні гарантії забезпечення права на працю; особливості правового регулювання працевлаштування неповнолітніх в Україні; трудові права вагітних жінок і молодих мам; охорона праці та проблеми працевлаштування інвалідів.

За підсумками обговорення учасники круглого столу дійшли наступних висновків:
1) проблеми, що стосуються працевлаштування випускників ВНЗ, спричинені певними особливостями соціального стану і трудової поведінки;
2) в Україні сформована нормативна база, але для регулювання відносин працевлаштування випускників ВНЗ вона потребує вдосконалення і подальшого розвитку.

Read 2005 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Проведено круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми трудового законодавства та шляхи їх вирішення»