Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Friday, 22 January 2016 23:25

Відбувся тематичний вебінар до Міжнародного дня боротьби із корупцією

Rate this item
(0 votes)

Чернігівський національний технологічний університет у Міжнародний день боротьби із корупцією (9 грудня) долучився до спільної ініціативи ВНЗ-партнерів Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» — тематичного вебінару.

Учасниками даного заходу стали представники восьми університетів з усієї України. Кожен спікер мав можливість висвітлити ті чи інші аспекти проблеми корупції на міжнародному та національному рівнях, досвіду боротьби з нею. 
Наш університет представляли декан факультету соціальної роботи, доцент Т.І. Сила, асистент кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню Н.С. Левицька та активні студенти факультету, котрі вивчають дисципліни «Сталий розвиток суспільства», «Соціальна робота в громаді та місцеве самоврядування». Викладачі та студенти ЧНТУ акцентували увагу учасників вебінару на взаємодії влади та громади для подолання проблеми корупції на місцевому рівні. Студент факультету Всеволод Жейко проаналізував роль молоді, її небайдужу позицію у розбудові громадянського суспільства в Україні, закликав усіх бути відповідальними та вимагати відповідальності від влади.

Сподіваємось, що подібні заходи стануть традиційними для мережі ВНЗ-партнерів Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та сприятимуть якісним змінам у нашому суспільстві!

Особлива подяка за технічну підтримку та супровід керівнику сектору дистанційного навчання О. Дрозду.

Read 1785 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Відбувся тематичний вебінар до Міжнародного дня боротьби із корупцією