Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Saturday, 23 January 2016 12:06

Клуб соціально-психологічної підтримки літніх людей «Чернігівське надвечір`я»

Rate this item
(0 votes)

З вересня 2015 року на кафедрі організації соціально-психологічної допомоги населенню плідно працює Клуб соціально-психологічної підтримки літніх людей «Чернігівське надвечір`я».

Головними завданням «Чернігівського надвечір`я» є створення спеціального простору для зустрічей людей похилого віку і студентської молоді, покращення якості життя людей похилого віку та залучення їх до активного дозвілля: літературно-художніх вечорів, психологічних тренінгів тощо.

Так, протягом півроку для учасників клубу було проведено тематичну екскурсію по старовинній частині міста Чернігова «Меценати Чернігова: справи та час», де вони познайомилися з цікавим соціокультурним феноменом – чернігівським меценатством та помилувалися чарівною осінньою панорамою старовинного Валу, потім за чашкою кави обмінялися своїми враженнями у затишному кафе. Було організовано літературно-художній вечір «Поетична зустріч» з чернігівською поетесою Оленою Мамчич. Під час літературної дискусії студенти та учасники клубу обмінялися враженнями, літературними вподобаннями та отримали заряд позитиву від спілкування.

Кожна зустріч членів клубу – це маленьке свято для душі.

Read 1752 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Клуб соціально-психологічної підтримки літніх людей «Чернігівське надвечір`я»