Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Saturday, 23 January 2016 14:49

Проведено спортивні змагання «Веселі перегони»

Rate this item
(0 votes)

27 грудня 2015 року за підтримки Британської Ради, ГО «Чернігів Європейський» продовжує реалізуватися проект «Соціально-психологічна підтримка сімей учасників АТО: «Наша сила в єдності!», який здійснює кафедра організації соціально-психологічної допомоги населенню факультету соціальної роботи ННІ права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

У фізкультурно-оздоровчому комплексі ЧНТУ було проведено спортивні змагання «Веселі перегони», під час яких діти разом з батьками брали участь у веселих естафетах та спортивних іграх. Змагання видалися дуже цікавими та захоплюючими. Кожна команда продемонструвала згуртованість та злагодженість дій, бо від цього значною мірою залежав успіх. Спільне подолання труднощів сприяло згуртуванню сімей. Діти весело і цікаво провели час. Звичайно ж перемогла дружба і хороший настрій! Учасники перегонів були нагороджені медалями та солодкими призами.

У подальшому учасники проекту планують проведення благодійної акції «Від серця до серця» та тематичної зустрічі для дружин та дітей учасників АТО з елементами соціально-психологічного тренінгу.

Read 1863 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Проведено спортивні змагання «Веселі перегони»