Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Thursday, 25 February 2016 19:03

Солодкі зустрічі

Rate this item
(0 votes)

У рамках проекту, підтриманого Британською радою, «Соціально-психологічна підтримка сімей учасників АТО: «Наша сила в єдності!», проведено тематичну зустріч з елементами соціально-психологічного тренінгу. «Солодка зустріч» – саме таку назву мав захід, реалізований викладачами, студентською молоддю кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню факультету соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету для дружин та дітей учасників АТО.

Партнерами проведення заходу стали НГО «Міський молодіжний центр Жменя» та ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій». Так, тренерами асоціації Альоною Сидоренко та Віталієм Балабашем проведено тренінг «Підтримай себе і свою родину». Програма тренінгу спрямована на інформування членів родин військових, які повертаються із зони бойових дій, щодо їхнього психологічного стану, а також отримання навичок покращення взаємин у сім’ї, самоприйняття та самопідтримки. У ході психокорекційної роботи жінки ділилися з психологами наболілим та отримували дієві кваліфіковані поради.

У свою чергу, для дітей з сімей учасників АТО проведено майстер-клас з виготовлення квітів. Талановита чернігівська майстриня Валентина Свистун познайомила дітей з технікою створення квітів з тканини. Дівчата та хлопці з ентузіазмом занурилися у творчий процес. Ініціативна студентська група проекту влаштувала справжнє свято для дітей з веселими іграми та розвагами.

На завершення діти разом з батьками були запрошені до солодкого столу з різноманітними солодощами, напоями та свіжими фруктами. Радісні посмішки і палаючі очі дітей зробили зустріч справді незабутньою.

Нагадаємо, що соціальний проект має на меті привернути увагу громадськості до проблем сімей учасників АТО, підвищити рівень свідомої ініціативності громади міста Чернігова. Комплекс заходів з реалізації проекту триватиме далі.

Приєднуйтеся з ініціативними пропозиціями, благодійними внесками до реалізації проекту.

Чернігівці, єднаймося, бо в єдності наша сила!

Кафедра організації соціально-психологічної допомоги населенню
Завідувач кафедри Кальницька Катерина Олексіївна, кандидат психологічних наук, доцент.

Наша адреса: м. Чернігів, проспект Миру 44, кімната № 103, тел. 67 47 15
Наша електронна адреса: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Електронна адреса завідувача кафедри: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Read 2021 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Солодкі зустрічі