Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Monday, 14 March 2016 11:57

Літературно-мистецький захід «Шевченко відомий і невідомий»

Rate this item
(0 votes)

У ЧНТУ відбувся літературно-мистецький захід «Шевченко відомий і невідомий», учасниками якого стали не лише студенти нашого університету, а й учні загальноосвітніх шкіл міста. Студенти та учні зробили спробу розкрити нові грані творчості письменника, а також розширити уявлення про образ Шевченка.

Більшість біографів-шевченкознавців основну увагу приділяють творчості поета, акцентуючись на роках кріпацтва, заслання, проте мало написано про його душевні почуття, зокрема про його кохання. Учасники заходу шукали відповідь на запитання: хто ж вони були, ті музи, які надихали поета, які давали йому втіху і навіювали смуток, які любили його, яких любив він?

Будь-яка важлива риса душі українця коріниться у віршах і поемах Кобзаря. Шевченко – це душа народу. Геніальні твори Кобзаря – це програма для нації, для кожного з нас. Читаючи і вивчаючи їх, ми вбираємо в себе біль і сльози поета, формуючи тим самим свій дух та інтелект.

Read 2128 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Літературно-мистецький захід «Шевченко відомий і невідомий»