Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Thursday, 28 April 2016 15:40

Проводиться конкурс мікрогрантів на реалізацію студентських проектів в рамках спільного проекту Європейського Союзу та програми розвитку ООН

Rate this item
(0 votes)

Національна мережа партнерських університетів «Вищі навчальні заклади та сталий розвиток громад» за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

КОНКУРС МІКРОГРАНТІВ НА РЕАЛІЗАЦІЮ СТУДЕНТСЬКИХ ПРОЕКТІВ В РАМКАХ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Конкурс мікрогрантів на реалізацію студентських проектів (далі – Конкурс) проводиться з метою активізації громадської та соціальної діяльності студентів як найважливіших факторів формування фахівців нового типу, розвитку моральних якостей та відповідальності студентів, створенню можливостей для гармонійного інтелектуального, духовного та фізичного розвитку особистості студента, формуванню у студентів навичок управління, лідерства, роботи в команді тощо.

Основними завданнями Конкурсу є:
• виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей;
• стимулювання громадської активності серед студентської молоді;
• активізація креативності та командної роботи студентів тощо.

У Конкурсі можуть брати участь студенти/студентські команди, у тому числі іноземні студенти. Студентська команда має складатися від двох до п’яти осіб.

На Конкурс подаються проекти студентських ініціатив, які є пошуковими за своїм характером, мають прикладне значення, можуть бути впроваджені у реальне життя, мають значення для місцевої громади, і відповідають тематиці та вимогам Конкурсу.

Останній день подання проектів 9 травня на пошту This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it Роботи, що надійшли пізніше встановленого терміну до розгляду не приймаються. Відповідальна – координатор від університету, асистент кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню Левицька Надія Сергіївна.

На Конкурс надсилається самостійно підготовлена робота, що являє собою проект студентської ініціативи, оформлена за встановленою формою.

За необхідності конкурсна комісія може запросити додаткову інформацію щодо поданого проекту.

Робота має бути представлена українською мовою.

Основними критеріями оцінювання проектів є:
• актуальність та значущість ідеї для громади та можливість її реалізації;
• зрозумілість ідеї та чіткість етапів реалізації проекту;
• готовність проекту до виконання;
• перспективи розвитку проекту;
• можливість мультиплікації ідеї проекту;
• прозорість та адекватність бюджету проекту;
• можливість альтернативного (додаткового) фінансування.

За кожним критерієм виставляються бали від 1 до 5. Максимально можлива кількість балів – 35.

Підсумки проведення Конкурсу та перелік переможців, відзначених дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, затверджуються рішенням конкурсної комісії не пізніше 25 травня 2016 р.

Переможці Конкурсу отримують мікрогрант (до 3000 грн.) на реалізацію проекту. Максимальний обсяг мікрогранту встановлюється ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Всі учасники Конкурсу отримують сертифікати учасника.

Термін реалізації проектів, що отримали мікрогрант – до 05 жовтня.

Протягом 30 календарних днів після завершення реалізації проекту студентські команди подають до ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» звіт про виконану роботу та фото-, відеоматеріали.

Додаткові консультації у Левицької Н.С. за телефонами: 
066-56-56-912
063-34-50-560
та електронною поштою: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Зразок заявки учасника конкурса та орієнтований перелік тем для проектів розміщені нижче ↓ (необхідно завантажити прикріплення).

Read 1490 times
Download attachments:

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Проводиться конкурс мікрогрантів на реалізацію студентських проектів в рамках спільного проекту Європейського Союзу та програми розвитку ООН