Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Wednesday, 04 May 2016 09:39

В університеті відкрито Ресурсний центр з місцевого сталого розвитку

Rate this item
(0 votes)

Ресурсний центр з місцевого сталого розвитку в Чернігівському національному технологічному університеті офіційно відкрито. Відтак, багаторічна плідна співпраця з проектом ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" виходить на якісно новий рівень.

У своєму вітальному слові ректор університету Сергій Миколайович Шкарлет наголосив на важливості співпраці з проектом у контексті реалізації програми "Університет в житті регіону". Представник проекту Тетяна Шебуренкова поділилася напрацьованими результатами і планами Освітньої мережі сприяння сталому місцевому розвитку. Представник Чернігівської ОДА Сергій Миколайович Ситник відзначив важливу роль наукового потенціалу університету в розбудові регіону.

У своїй презентації координатор ресурсного центру Левицька Надія висвітлила 6-річний досвід співпраці вишу з проектом, розповіла про заходи, що вже стали традиційними. Декан факультету соціальної роботи Сила Тетяна зупинилася на перспективних напрямах роботи, пов'язаних із залученням фахівців університету до розвитку концепції «Розумних міст», підтримки розвитку ОСББ.

Наснажуюча атмосфера, що панувала на заході, висвітлені спільні здобутки та ідеї, що народилися, вкотре підтвердили: "Разом - дієвіше!!!".

Дякуємо усім, хто виявив інтерес та завітав на відкриття Ресурсного центру і запрошуємо до співпраці! Приміщення ресурсного центру розташовано на території Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ за адресою: вул. Козацька 1б.

Read 1360 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News В університеті відкрито Ресурсний центр з місцевого сталого розвитку