Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Thursday, 19 May 2016 21:13

Чернігівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочато співпрацю з юридичною клінікою «Adiutorium» ЧНТУ

Rate this item
(0 votes)

11 травня 2016 року директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко та начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Олена Михайленко провели робочу зустріч з в.о. керівника юридичної клініки «Adiutorium» Чернігівського національного технологічного університету Валентиною Литвиненко.

Під час зустрічі гості розповіли про діяльність Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, повідомили про категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, роз’яснили порядок подання та розгляду звернень.

Результатом зустрічі є домовленість про подальшу співпрацю, а також щодо направлення до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

17 травня 2016 року був укладений Меморандум про співпрацю між Чернігівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та юридичною клінікою "Adiutorium" Чернігівського національного технологічного університету.

Обидві сторони налаштовані на плідну співпрацю для досягнення єдиної мети - надання правової допомоги та юридичних соціальних послуг в інтересах осіб, які потребують безоплатної правової допомоги, а також забезпечення доступу до правової допомоги.

Read 1841 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Чернігівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочато співпрацю з юридичною клінікою «Adiutorium» ЧНТУ