Print this page
Thursday, 19 May 2016 21:13

Чернігівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочато співпрацю з юридичною клінікою «Adiutorium» ЧНТУ

Rate this item
(0 votes)

11 травня 2016 року директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко та начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Олена Михайленко провели робочу зустріч з в.о. керівника юридичної клініки «Adiutorium» Чернігівського національного технологічного університету Валентиною Литвиненко.

Під час зустрічі гості розповіли про діяльність Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, повідомили про категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, роз’яснили порядок подання та розгляду звернень.

Результатом зустрічі є домовленість про подальшу співпрацю, а також щодо направлення до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

17 травня 2016 року був укладений Меморандум про співпрацю між Чернігівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та юридичною клінікою "Adiutorium" Чернігівського національного технологічного університету.

Обидві сторони налаштовані на плідну співпрацю для досягнення єдиної мети - надання правової допомоги та юридичних соціальних послуг в інтересах осіб, які потребують безоплатної правової допомоги, а також забезпечення доступу до правової допомоги.

Read 1444 times

Image Gallery