Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Monday, 20 June 2016 19:11

Представниця Інституту взяла участь у науково-практичній конференції «Теорія і практика юридичної відповідальності за правопорушення в інформаційній сфері»

Rate this item
(0 votes)

8 червня 2016 року Науково-дослідним інститутом інформатики і права Національної академії правових наук України разом з Апаратом Ради національної безпеки і оборони України, Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України та Навчально-науковим центром інформаційного права та правових питань інформаційних технологій ФСП Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» було проведено науково-практичну конференцію на тему: «Теорія і практика юридичної відповідальності за правопорушення в інформаційній сфері».

Представником від нашої Alma mater серед поважних науковців виступила асистент кафедри кримінального права та правосуддя ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ Головко О.М. Тема її доповіді стосувалась питань медіабезпеки уразливих категорій населення України.

Read 1926 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Представниця Інституту взяла участь у науково-практичній конференції «Теорія і практика юридичної відповідальності за правопорушення в інформаційній сфері»