Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Sunday, 18 September 2016 14:26

Проведений інтерактив на вулицях м. Чернігова в рамках реалізації проекту «Я живий - почуй мене»

Rate this item
(0 votes)

17 вересня 2016 р. в рамках реалізації проекту «Я живий-почуй мене», за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» був проведений інтерактив на вулицях міста Чернігова (паркова зона Проспекту Миру, Червона площа, територія НАІЗ «Чернігів стародавній»).

Студенти-волонтери факультету соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету пояснювали жителям Чернігова, що таке паліативна допомога, які проблеми мають люди з невиліковними захворюваннями, що таке хоспіс, паліативна служба та навіщо вона потрібна у місті.

Одночасно проводилося соцопитування мешканців для вивчення рівня їхньої обізнаності з питань паліативної допомоги та ставлення до невиліковно хворих пацієнтів. Результати опитування засвідчили, що переважна більшість мешканців Чернігова тільки під час заходу дізналися про паліативну допомогу, хоспіс, паліативний догляд.

Волонтери роздавали чернігівцям інформаційні листівки, в яких містилася інформація про зміст паліативної допомоги та можливості реалізації права на отримання паліативної допомоги.

Дякуємо волонтерам Чернігівського національного технологічного університету за плідну роботу!

Read 1505 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Проведений інтерактив на вулицях м. Чернігова в рамках реалізації проекту «Я живий - почуй мене»