Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Tuesday, 20 September 2016 17:24

Мир після війни

Rate this item
(1 Vote)

Зустріч із норвезьким миротворцем, багаторазовим номінантом на Нобелівську премію миру Стейнаром Бріном.
22 вересня о 17.00 до Міжнародного дня миру в ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ (вул. Козацька, 1) відбудеться показ документального фільму «Возз’єднання: десять років після війни». Гостем показу і ведучим дискусії, яка відбудеться після перегляду фільму, стане один з авторів фільму, всесвітньо відомий миротворець, кількаразовий номінант Нобелівської премії миру Стейнар Брін.

Короткий синопсис фільму. Косово, 1999 рік. Серби та албанці живуть відокремлено, країна на межі війни. У цей час дві групи сміливих студентів з кожного боку вирішують вперше познайомитися та поспілкуватися зі своїми опонентами. За два тижні після цієї зустрічі почалося бомбардування Косова силами НАТО, і студенти втратили зв’язок одне з одним – аж доки не зустрілися знову за 10 років. Між ними так само помітні конфлікти, проте їхні ролі змінилися кардинально.

Цей фільм порушує багато питань щодо природи конфлікту, примирення, довіри та діалогу, які хвилюють українців сьогодні. Ми запрошуємо громадських активістів, представників мас-медіа та всіх, кого цікавить тема примирення в російсько-українській війні, переглянути та обговорити його.

Біографічна довідка. Стейнар Брін – норвезький фахівець із діалогу та примирення, старший радник Нансенського центру миру та діалогу, професор Нансенської академії в Ліллехаммері (Норвегія), номінант на Нобелівську премію миру 2009-2013 років. Протягом останніх 17 років розвивав діяльність Нансенських центрів діалогу на Балканах, зокрема організовуючи семінари та зустрічі із міжетнічного діалогу на Західних Балканах та в Норвегії. Стейнар Брін принципово провадить миротворчу діяльність лише безпосередньо через місцеві громади, не співпрацюючи з політиками або міжурядовими організаціями, оскільки вважає це необхідною умовою ефективного діалогу.

Запрошуємо прийти, якщо у вас є власна позиція щодо примирення на сході країни і ви готові її озвучити, а також якщо ви маєте відкриті запитання та шукаєте відповіді на них, якщо вас цікавить, як учасники кровопролитних зіткнень в інших країнах у новітній історії завершували свої війни та мінімізували їхні наслідки.

Показ організовує громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові» у партнерстві з Нансенським центром миру та діалогу (Норвегія) та Чернігівським національним технологічним університетом.

Read 2007 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Мир після війни