Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Saturday, 24 September 2016 19:23

Відбулася соціальна акція – фотофлешмоб «Ми з тобою»

Rate this item
(1 Vote)

Соціальна акція – фотофлешмоб «Ми з тобою» відбулася 24 вересня 2016 року в торгівельно-розважальному центрі «Hollywood» з 13.00-16.00 в межах проекту “Я живий – почуй мене».

Організатором проекту є: громадська організація “Чернігів Європейський” за підтримки програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу студенти-волонтери факультету соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету спілкувалися з мешканцями міста різного віку та пояснювали, що таке паліативна допомога, можливості реалізації права на отримання паліативної допомоги, які проблеми мають люди з невиліковними захворюваннями, що таке хоспіс, паліативна служба та навіщо вона потрібна у місті.

Усі бажаючі і небайдужі мешканці міста охоче фотографувалися з хеш-тегом «We are with you» для підтримки невиліковно хворих пацієнтів та отримували подарунки – інформаційні буклети, значки з логотипом проекту, кульки з логотипом проекту. Мешканці, які мали невиліковно хворих членів родини та родичів отримували посібник «Паліативна допомога». Маленькі учасники під час заходу малювали малюнки для підтримки людей з невиліковними захворюваннями, куштували цукерки з приємними побажаннями. Також волонтери робили для них body-art, tattoo, плетіння коси. Під час заходу інформаційні буклети отримали 300 осіб, сфотографувалися більше 100 осіб.

Партнери заходу: Міжнародний фонд Відродження, торгівельно-розважальний центр «Hollywood», Чернігівський національний технологічний університет.

Фотографи: Марія Домашенко, Марія Шолох.

Проект «Я живий-почуй мене» здійснюється за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту є інформування громади Чернігова щодо сутності паліативної допомоги та привернення уваги до проблем людей з невиліковними захворюваннями. Підвищення рівня обізнаності у членів родин невиліковно хворих людей щодо можливості реалізації права на отримання паліативної допомоги у місті.

Read 1902 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Відбулася соціальна акція – фотофлешмоб «Ми з тобою»