Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Tuesday, 27 September 2016 12:40

Представники Інституту взяли участь у круглому столі: «Михайло Грушевський – історик і будівничий нації»

Rate this item
(0 votes)

26 вересня 2016 року у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці iм. В.Г. Короленка було проведено круглий стіл і презентацію книжкової виставки до 150 – річчя з дня народження М.С. Грушевського.

29 вересня 2016 року українське суспільство відзначає 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського – видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки, першої у XX столітті незалежної Української держави, історика.

Президент України Петро Порошенко 9 лютого 2015 року підписав указ №63/2015 «Про відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського». Указом Президента України затверджено план заходів з підготовки та відзначення 150-річчя видатного українського діяча. Серед заходів слід відзначити – проведення у вересні 2016 року Днів Михайла Грушевського в Україні.

З метою вшанування пам’яті та відзначення ювілейної дати від дня народження М.С. Грушевського, у навчальних закладах України проводяться просвітницькі заходи, спрямовані на вивчення ролі М.С. Грушевського в історії українського державотворення та науки.

На виконання плану заходів з підготовки та відзначення 150-річчя Михайла Грушевського студенти юридичного факультету прийняли активну участь в круглому столі: «Михайло Грушевський – історик і будівничий нації», що було проведено 26 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці iм. В.Г. Короленка.

У заході приймали участь: співробітник Українського інституту національної пам’яті, к.і.н. С.М. Горобець, директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, к.і.н. В.М. Бойко, представник Українського інституту національної пам’яті Чернігівської області С.В. Бутко, доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права А.Г. Нітченко, студенти першого курсу юридичного факультету та ліцеїсти Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

Доповіді учасників круглого столу були спрямовані на вивчення ролі історичної постаті Михайла Грушевського в історії українського державотворення та науки.

Відділ документів із гуманітарних наук ЧОУНБ представив книжково-літературну виставку «Михайло Грушевський – історик і будівничий нації».

Read 1032 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Представники Інституту взяли участь у круглому столі: «Михайло Грушевський – історик і будівничий нації»