Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Monday, 24 October 2016 13:12

В Одесі відбувся семінар з питань поширення Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи та визнання молодіжної роботи в Україні

Rate this item
(0 votes)

20-22 жовтня 2016 року в Одесі був проведений семінар з питань поширення Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи та визнання молодіжної роботи в Україні, спрямований на підтримку визнання молодіжної роботи в контексті розвитку молодіжної політики в Україні на різних рівнях, шляхом використання «Портфоліо молодіжної роботи» Ради Європи, а також на виконання Плану Дій Рамкової програми співробітництва у сфері молодіжної політики між Радою Європи та Україною на 2016-2017 рр. 

Організатори семінару : Молодіжний департамент Ради Європи, Міністерство молоді та спорту за участю Всеукраїнської організації молодіжного співробітництва «Альтернатива – В».

Учасниками семінару стали 25 представників молодіжної сфери України, які залучені до роботи з молоддю на національному, регіональному та місцевому рівнях. У роботі семінару взяла участь Острянко Тетяна Сергіївна, старший викладач кафедри соціальної роботи, канд. пед. н.

На семінарі обговорювалися питання змісту і можливостей Портфоліо –інструменту, який допомагає тим, хто працює з молоддю, молодіжним працівникам та молодіжним організаціям, аналізувати й розвивати як власні компетенції в молодіжній роботі, так і компетенції людей, з якими вони працюють. Учасники були ознайомлені з концепцією визнання молодіжної роботи і роллю Ради Європи й національних органів, відповідальних за молодіжну політику в цьому процесі, а також зі змістом та можливостями Портфоліо.

Учасники визначали можливості використання і адаптації Портфоліо до реалій роботи з молоддю в Україні. Були розроблені пропозиції щодо інтеграції Портфоліо в національні та регіональні програми розвитку молодіжної роботи в Україні та освітні програми.

Read 1414 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News В Одесі відбувся семінар з питань поширення Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи та визнання молодіжної роботи в Україні