Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Friday, 11 November 2016 16:03

Вийшов у світ новий навчальний посібник Сташківа Б.І. "Право соціального забезпечення. Загальна частина"

Rate this item
(0 votes)

Побачив світ новий навчальний посібник професора кафедри трудового права, адмністративного права та процесу, к.ю.н. Сташківа Богдана Івановича "Право соціального забезпечення. Загальна частина".

У навчальному посібнику розкривається зміст Загальної частини права соціального забезпечення, зокрема, дається правова характеристика соціального забезпечення як фундаментальної категорії однойменної галузі права, права на соціальне забезпечення, його організаційно-правових форм та державних соціальних стандартів. З’ясовується суть права соціального забезпечення як самостійної галузі права, висвітлюється його предмет, джерела і форми, принципи і система. Значне місце відведено правовідносинам і юридичній відповідальності у сфері соціального забезпечення, а також історії становлення і розвитку соціальної підтримки вразливих груп населення та законодавства про соціальне забезпечення. Наводиться обширний перелік наукових робіт, опублікованих в останні роки.

Розраховано на здобувачів вищої освіти, науковців, юристів, практичних працівників органів соціального забезпечення, читачів, які цікавляться проблемами теорії права соціального забезпечення.

Для ознайомлення зі змістом навчального посібника необхідно завантажити файл, що розміщений нижче

Read 1962 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Вийшов у світ новий навчальний посібник Сташківа Б.І. "Право соціального забезпечення. Загальна частина"