Print this page
Friday, 11 November 2016 16:03

Вийшов у світ новий навчальний посібник Сташківа Б.І. "Право соціального забезпечення. Загальна частина"

Rate this item
(0 votes)

Побачив світ новий навчальний посібник професора кафедри трудового права, адмністративного права та процесу, к.ю.н. Сташківа Богдана Івановича "Право соціального забезпечення. Загальна частина".

У навчальному посібнику розкривається зміст Загальної частини права соціального забезпечення, зокрема, дається правова характеристика соціального забезпечення як фундаментальної категорії однойменної галузі права, права на соціальне забезпечення, його організаційно-правових форм та державних соціальних стандартів. З’ясовується суть права соціального забезпечення як самостійної галузі права, висвітлюється його предмет, джерела і форми, принципи і система. Значне місце відведено правовідносинам і юридичній відповідальності у сфері соціального забезпечення, а також історії становлення і розвитку соціальної підтримки вразливих груп населення та законодавства про соціальне забезпечення. Наводиться обширний перелік наукових робіт, опублікованих в останні роки.

Розраховано на здобувачів вищої освіти, науковців, юристів, практичних працівників органів соціального забезпечення, читачів, які цікавляться проблемами теорії права соціального забезпечення.

Для ознайомлення зі змістом навчального посібника необхідно завантажити файл, що розміщений нижче

Read 2025 times
Download attachments: