Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Monday, 27 March 2017 14:02

Обговорили питання ґендерної рівності в освіті

Rate this item
(0 votes)

23 березня 2017 року в Міністерстві освіти і науки України в рамках співпраці з Посольством Держави Ізраїль в Україні, спільно з Громадською спілкою «Європейська Мала академія наук України» відбувся Круглий стіл «Ґендерна рівність в освіті», за участю фахівців Міністерства освіти і науки України, представників Громадської ради при МОН України та провідних експертів в даній тематиці.

Наш університет на заході представляла керівниця Центру ґендерної освіти ЧНТУ доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Наталія Ємець.

На Круглий стіл були запрошені досвідчені бізнес-консультантки і тренерки Катерина Руденко і Наталія Мазор, які представили проект Міжнародного навчального центру «Кармель» ім. Голди Меїр, проект Economic Empowerment for Women, навчальні програми з ґендерної рівності в Ізраїлі та поділилися досвідом щодо закріплення економічної ролі жінок.

Координатора проектів Посольства Держави Ізраїль в Україні Ольга Цуприкова презентувала проект Агенції з розвитку міжнародного співробітництва МЗС Ізраїлю MASHAV.

На питання учасників Круглого столу відповіли Заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба та Народна депутатка України Світлана Войцеховська.

В ході дискусії були окреслені перспективи ґендерних підходів в освітянській галузі.

Read 1661 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Обговорили питання ґендерної рівності в освіті