Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Thursday, 20 April 2017 21:41

У ЧОУНБ ім. В.Г. Короленка відбувся тематичний вечір «Місія – космос»

Rate this item
(0 votes)

12 квітня все людство відзначало Міжнародний день польоту людини в космос (Всесвітній день авіації та космонавтики). Це свято встановлено на честь першого польоту в космос людини, тим самим воно підкреслює нестримну жагу людства до пізнання нових знань.

До цієї урочистої дати відділами документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук і наукової інформації та бібліографії ЧОУНБ ім. В.Г. Короленка був підготовлений і проведений тематичний вечір «Місія – космос». На зазначений захід були запрошені студенти першого курсу юридичного факультету.

Під час тематичного вечора студенти переглянули презентацію на тему: «Історія ракетобудування. Внесок Чернігівщини» та дізналися про славетні імена конструкторів, вчених, науковців-чернігівців та імена вчених-конструкторів життя та діяльність яких пов’язані із Чернігівщиною.

Ознайомилися з внеском Чернігівського заводу радіоприладів у розвиток космічної галузі, заслухавши доповідь конструктора Балюти В. І.
Переглянули цікавий відеоматеріал про славетне Чернігівське вище військове авіаційне училище льотчиків (ЧВВАУЛ), яке стало колискою для багатьох радянських космонавтів та першого космонавта незалежної України Каденюка Л. К.

Заслухали доповідь заступника начальника випробувального центру Куравського В. Г. про сьогодення та завдання, які стоять перед Державним науково-випробувальним центром Збройних Сил України, який був переведений до Чернігова з Феодосії.

Переглянули книжкову виставку «Безмежний простір Всесвіту...».

Деталі заходу розміщені за посиланням http://libkor.com.ua/index.php?id=1&sid=0&pid=5&year=2017&tab=1&item=2574

Read 1239 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News У ЧОУНБ ім. В.Г. Короленка відбувся тематичний вечір «Місія – космос»