Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Monday, 24 April 2017 20:43

Представництво ЄС проведе «День кар’єри ЄС» у м. Чернігові

Rate this item
(0 votes)

Інформаційний центр Європейського Союзу Чернігівського національного технологічного університету запрошує приєднатися до «Дня кар’єри ЄС» від Представництва ЄС в Україні у м. Чернігові, що відбудеться 27 квітня 2017 р. з 10.00 до 16.00 у Чернігівському національному технологічному університеті за адресою: вул. Шевченка, 95.

Ти знайдеш все, що потрібно для якісного професійного розвитку та старту кар’єри у компанії своєї мрії за європейськими стандартами.

На «Дні кар’єри ЄС» компанії зможуть знайти спеціалістів, а молодь – записатися на стажування або пройти співбесіду у цих компаніях.

У заході візьмуть участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських міжнародних компаній та проектів.

В рамках «Дня кар’єри ЄС» буде проведено дискусійний клуб «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?».

Захід розпочнеться о 12:00 у конференц-залі Чернігівського національного технологічного університету.

Освіта в Європі – легко чи неймовірно для української молоді? Що обрати українському абітурієнту: їхати до Європи чи навчатися в Україні? Чи просто українській молоді долучитися до роботи європейських молодіжних інституцій та об’єднань? На ці та багато інших актуальних питань дадуть відповіді наші експерти в ході зустрічі.

Спікери дискусійного клубу:
• Казимір Віра Анатоліївна, заступник начальника – начальник відділу розвитку загальношкільної і позашкільної освіти та виховання Чернігівської міської ради;
• Шкарлет Сергій Миколайович, український економіст, доктор економічних наук, професор, ректор Чернігівського національного технологічного університету;
• Петраков Ярослав Валерійович, к.е.н., доцент, голова наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених ЧНТУ, стипендіат Програми ім. Л.Кіркланда 2014-15 (Варшавська школа економіки);
• Ревко Альона Миколаївна, к.е.н., доцент, керівник Інформаційного центру ЄС ЧНТУ

Усі учасники зможуть безкоштовно пройти тренінг для розвитку навиків, важливих для професіонального зростання:
• написання особистого плану кар’єрного зростання та ефективного резюме (проводитиме керівник відділу працевлаштування ЧНТУ);
• відеорезюме - як новітня методика пошуку роботи (проводитимуть фахівці Чернігівського міського центру зайнятості);
• підвищення рівня громадської свідомості щодо проблеми торгівлі людьми, нелегальної трудової міграції та ризиків, пов’язаних із згаданими суспільними явищами (проводитиме регіональний представник Громадської організації «Всеукраїнська асоціація компаній з міжнародного працевлаштування»).

Також учасники зможуть дізнатися про можливості безкоштовного навчання в ЄС для підвищення свого професійного рівня.

За додатковою інформацією звертайтеся до Інформаційного центру ЄС в м. Чернігові по телефону +380933551674 або пишіть на e-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

«День кар’єри ЄС» у м.Чернігів є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС Чернігівського національного технологічного університету в рамках інформаційного проекту “ЄС: вибір молодого покоління України”, який є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”.

Програма заходу розміщена нижче

Read 1419 times
Download attachments:

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Представництво ЄС проведе «День кар’єри ЄС» у м. Чернігові