Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Tuesday, 02 May 2017 13:50

Відбулася зустріч студентів ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ з представниками роботодавців

Rate this item
(0 votes)

В межах заходу «День кар’єри ЄС», який проходив 27 квітня 2017 року у Чернігівському національному технологічному університеті, відбулася зустріч студентів ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ з представниками роботодавців, де обговорювалися перспективи подальшого працевлаштування випускників.

Зокрема, на зустріч завітали представники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, а також представники компанії «Соната».

Працівники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області ознайомили студентів із важливими напрямками роботи органів та установ юстиції, а також з кардинальними змінами у системі, що запроваджуються Міністерством юстиції України в останні роки. Зосередились саме на примусовому виконанні судових рішень, нотаріальній практиці, веденні реєстрації бізнесу, нерухомості, актів цивільного стану. Поговорили також про організацію правової роботи та правової освіти населення.

Представники компанії «Соната» розповіли про можливість участі студентів у молодіжній міжнародній програмі «Work&Travel Bulgaria», що спрямована на розвиток культурного обміну між Україною та Болгарією.

Read 1888 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Відбулася зустріч студентів ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ з представниками роботодавців