Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Friday, 12 May 2017 14:22

Центр гендерної освіти інформує

Rate this item
(0 votes)

Стартував відбір до участі у програмі «Перший крок до успіху» у Північному регіоні.

Метою програми є підтримка молодих жінок та дівчат, які готові і прагнуть розвивати свої громади та Україну в цілому, просувати ідеї молодіжного жіночого руху. Регіон: Житомирська область, Київська область, Чернігівська область, Черкаська область, Вінницька область.

Ми чекаємо на активних молодих жінок і дівчат віком 17-22 роки із Північного регіону України, які: 
• відчувають у собі лідерський потенціал та шукають можливості для втілення власних ідей;
• занепокоєні проблемами своєї громади та мають візію, концепцію покращення чи вирішення ситуації;
• шукають стартову підтримку у розвитку власних проектів та соціальних ініціатив. Учасниця нашої програми має поділяти думку про те, що сучасна дівчина, молода жінка повинна мати свою позицію та активно її відстоювати, спроможна досягти успіху, стати лідеркою та зініціювати зміни у своїй громаді. Запрошуємо приєднатися до спільноти молодих жінок-лідерок, які разом із програмою «Перший крок до успіху» вже втілили свої ідеї в життя та продовжують досягати успіху у різних сферах життєдіяльності.

Реалізація програми у Північному регіоні відбуватиметься наступним чином: 
1 етап: Оголошення про відкриту он-лайн реєстрацію до участі у програмі «Перший крок до успіху». На цьому етапі відбудуться просвітницькі та мотиваційні заходи з метою активізації дівчат та жінок і презентації програми «Перший крок до успіху» спільно із партнерськими організаціями Північного регіону. Реєстрація: дедлайн 14 травня 2017 р.
2 етап: Відбір учасниць до фінальної 3-денної зустрічі у м. Житомирі. Повідомлення про результати відбору до 28 травня 2017р.
3 етап: Переможниці цьогорічного конкурсу будуть запрошені на 3-денну зустріч у м. Житомирі (8-10 липня 2017р.) та матимуть можливість:
• взяти участь у воркшопах із ґендерної рівності; розвитку лідерства;
• взяти участь у тренінгу з написання проектів;
• взяти участь у панельній дискусії про жіноче лідерство та консолідацію зусиль;
• зустрітися із успішними дівчатами та жінками, почути презентації, що надихають на дії;
• отримати неоціненний досвід від знайомства та спілкування із активними дівчатами та молодими жінками з різних регіонів України;
• долучитися до створення інформаційної кампанії на підтримку активних дівчат та їх
взаємодію;
• взяти участь у конкурсі міні-грантів від УЖФ та отримати фінансування на реалізацію ідеї.

Якщо Вам цікаво більше дізнатися про заходи програми, її учасниць, запрошуємо Вас відвідати сторінки інтернет-журналу «Перший крок до успіху» та приєднатися до нашої спільної сторінки у мережі Facebook . Перший крок до успіху ₋ це всеукраїнська Програма. Якщо Ви не знайшли в нашому оголошенні своєї області, зайдіть на сайт Програми і оберіть Ваш регіон: http://firststep.uwf.org.ua/rus/podii/128

Проект реалізовується ЖОМГО «Паритет» за підтримки Українського жіночого фонду в рамках всеукраїнської програми "Перший крок до успіху".

Контакти: Наталія Тарасенко, 097-521-41-29; 093-513-21-94; ngo _ paritet @ ukr . net Белла Антонян-Шевчук, 096-978-10-73; 063-617-83-25; This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
--
З повагою, Ніколенко-Баєва Анна
м. Чернігів, ГО "Асоціація демократичного розвитку"
тел. 067 4165131, 050 3741014

Read 1861 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Центр гендерної освіти інформує