Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Tuesday, 23 May 2017 15:59

Студенти юридичного факультету взяли участь у міжнародному науковому заході

Rate this item
(1 Vote)

На запрошення Інституту законодавства Верховної Ради України студенти юридичного факультету Чернігівського національного технологічного університету взяли участь у міжнародному науковому заході. А саме українсько-німецько-польському науково-практичному семінарі для молодих науковців і студентів «Елементи прямої демократії у сучасній правовій державі», який проходив з 15 по 19 травня 2017 р. у рамках проекту, що відбувся за сприяння Німецької служби академічних обмінів (DAAD) у рамках Програми «Діалог Схід-Захід 2017».

Під загальним керівництвом завідувача кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права к.і.н., доцента Козинець О.Г. та науковим керівництвом к.і.н., доцента Нітченко А.Г. студентки гр. ПР-132 Бабич Д. та гр. ПР-143 Пономаренко О. та Юрченко Д. підготували та успішно представили свої доповіді. Супроводжувала студентів асистент кафедри цивільного, господарського права та процесу Івженко А.А.

Програма заходу включала в себе лекції та доповіді науковців обох партнерських Інститутів, експертів із Німеччини та Австрії, викладачів та студентів із університетів Регенсбурга, Вроцлава, Києва, Тернополя та Чернігова.

Два дні відповідно до програми заходу було надано для розробки проекту. Так, за результатами практичної частини семінару наша команда отримала перше місце за розробку законодавчих пропозицій щодо проекту модельного закону про референдум.

Вітаємо команду за зайняте перше місце!

Read 1872 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Студенти юридичного факультету взяли участь у міжнародному науковому заході