Print this page
Monday, 04 December 2017 21:00

Представниця юридичної клініки «Adiutorium» взяла участь у з’їзді делегатів юридичних клінік України

Rate this item
(0 votes)

1-2 грудня 2017 року на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся з’їзд делегатів юридичних клінік України. Юридичну клініку «Adiutorium» Чернігівського національного технологічного університету на заході представляла викладач-куратор клініки, асистент кафедри цивільного, господарського права і процесу Івженко А.А.

Метою з’їзду є популяризація юридичного клінічного руху в Україні та заохочення молоді надавати безоплатну правову допомогу найбільш незахищеним категоріям населення через юридичні клініки вищих навчальних закладів.

Згідно програми заходу, окрім організаційних питань діяльності Асоціації юридичних клінік, проведено майстер-класи з правозахисної, культурної та освітньої тематики. Запрошені експерти акцентували увагу на перших результатах судової реформи (С. Стеценко), особливостях застосування переговорів та медіації для врегулювання правових спорів (Анета Бяли), можливості захисту соціально-вразливого населення (Б. Мойса), захисту прав дитини в школі (О. Козорог).

В роботі з’їзду взяла участь делегація Гельсінської спілки України з прав людини, виступивши з презентацією доповідей на правозахисну тематику, зокрема: «Типові порушення прав людей з інвалідністю в Україні», «Правовий статус тимчасово окупованих територій та протидія дискримінації їх жителів», «Толерантність та порозуміння в Україні: думайдан», «Як ефективно захищати права ВПО: типові кейси», ««Школа – територія прав людини» та можливості правозахисної діяльності для юридичних клінік в освітніх закладах».

Read 1213 times

Image Gallery