Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Monday, 18 December 2017 23:24

Вітаємо Бабич Дарію з перемогою!

Rate this item
(3 votes)

У понеділок, 18 грудня 2017 року, Генеральний прокурор України Юрій Луценко та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич нагородили переможців першого конкурсу творчих та наукових робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів.

Юрій Луценко поспілкувався зі студентами, поінформував їх щодо реформи органів прокуратури та відповів на запитання. «Ініціатива звернутись до студентів з тим, щоб дізнатись, що вони думають і, головне, що вони пропонують з приводу прокуратури – була дуже цікавою. Ваші твори просякнуті вірою, надією, своїм баченням, і, якщо ви вірите, ви всього здобудете», - зазначив Генеральний прокурор України.

«Ви покоління з новими цінностями, і я дуже вам дякую, що це знайшло відображення у ваших роботах. Я щиро рада, що ми підписали спільний наказ, і що ця ініціатива була втілена у життя», - констатувала Міністр освіти і науки України.

Юрій Луценко та Лілія Гриневич привітали переможців та вручили їм дипломи і пам’ятні подарунки.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Юрій Луценко та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич у жовтні 2017 року підписали спільний наказ «Про співпрацю та комунікацію між відомствами», який передбачає залучення прокурорів до проведення правоосвітніх навчань школярів та студентів, а також оголошення щорічних конкурсів творчих та наукових робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів.

Наразі перший такий конкурс завершено, у ньому взяли участь понад 2 тис студентів усіх вишів країни з роботами у виді презентацій, творів, відео та віршів. У півфінал було відібрано 331 роботу. Комісія з числа працівників Генеральної прокуратури України, Міністерства освіти і науки України та викладачів провідних вишів обрала з них 23 найкращі. Так, перемогли студенти із Миколаївської, Закарпатської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва.

Однією з переможниць стала студентка 1 курсу магістратури, групи МКПРп-171 юридичного факультету ННІ права та соціальних технологій ЧНТУ - Бабич Дарія Сергіївна.

Адміністрація та студентсько-викладацький колектив університету щиро вітають  Бабич Дарію Сергіївну  з перемогою! Бажаємо подальших наукових досягнень та нових перемог!

Read 2095 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Вітаємо Бабич Дарію з перемогою!