Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Wednesday, 03 January 2018 00:04

Студент юридичного факультету прийняв участь у серії міжнародних семінарів

Rate this item
(0 votes)

Вдалим завершенням року стала участь студента 1-го курсу магістратури юридичного факультету ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ Павла Юцевича у серії міжнародних семінарів «Політичне спрямування соціальної роботи у країнах східного партнерства – Республіка Молдова та Україна», організованих за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) в рамках загальної програми «Діалог Схід-Захід 2017».

Семінари відбулися на базі університету прикладних наук у м. Ерфурт, Німеччина. Учасниками стали молоді науковці та студенти з України, Молдови та Німеччини. До п’ятірки запрошених від України також увійшли представники з Харкова, Одеси та Луцьку.

Учасники отримали важливий досвід у створенні та ефективному управлінню роботою неурядових організацій, веденні міжнародних переговорів шляхом дебатів та дискусій.

Окрім цього, ряд семінарів був присвячений політичним особливостям відносин Європейського Союзу та Російської Федерації в контексті їх впливу на Україну та Молдову, а також розвитку партнерства між Україною, Молдовою та Європейським Союзом.

Read 1565 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Студент юридичного факультету прийняв участь у серії міжнародних семінарів