Print this page
Wednesday, 03 January 2018 00:04

Студент юридичного факультету прийняв участь у серії міжнародних семінарів

Rate this item
(0 votes)

Вдалим завершенням року стала участь студента 1-го курсу магістратури юридичного факультету ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ Павла Юцевича у серії міжнародних семінарів «Політичне спрямування соціальної роботи у країнах східного партнерства – Республіка Молдова та Україна», організованих за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) в рамках загальної програми «Діалог Схід-Захід 2017».

Семінари відбулися на базі університету прикладних наук у м. Ерфурт, Німеччина. Учасниками стали молоді науковці та студенти з України, Молдови та Німеччини. До п’ятірки запрошених від України також увійшли представники з Харкова, Одеси та Луцьку.

Учасники отримали важливий досвід у створенні та ефективному управлінню роботою неурядових організацій, веденні міжнародних переговорів шляхом дебатів та дискусій.

Окрім цього, ряд семінарів був присвячений політичним особливостям відносин Європейського Союзу та Російської Федерації в контексті їх впливу на Україну та Молдову, а також розвитку партнерства між Україною, Молдовою та Європейським Союзом.

Read 1156 times

Image Gallery