Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Wednesday, 21 February 2018 21:01

Людина не товар!

Rate this item
(2 votes)

Саме таку назву мав проект, який реалізовувався протягом жовтня 2017 року – січня 2018 року дружнім колективом кафедри соціальної роботи за підтримки ГО «Ла Страда – Україна» та Управління освіти Чернігівської міської ради.

Головна мета проекту – інформування громади Чернігова про небезпеку і наслідки торгівлі людьми та шкільного булінгу, активізація учнів, їх батьків та шкільної адміністрації до свідомої боротьби з цими явищами. Керівник проекту Т. М. Децюк, тренери проекту: К. В. Максьом, Т. С. Острянко, М. І. Захаріна, Л. Ф. Лєскова, А. Д. Мекшун.

Тренерською групою було проведено 20 занять з елементами тренінгу на теми «Стоп Булінг» та «Профілактика торгівлі людьми» для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл міста Чернігова, а саме: ЗОШ № 5, ЗСШФМП №12, ЗОШ № 14, ЗОШ № 18, ЗОШ № 30, Гімназія гуманітарно-естетичного профілю № 31, Ліцей № 32, Комунальний заклад «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обл. ради та Трьохсвятськослобідській ЗОШ I-III ст.

В рамках проекту 18 жовтня 2017 року відбувся перегляд фільму в студентському кіноклубі «Новий погляд» з обговоренням «Ліля на завжди». Даний захід було присвячено Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми. Після прегляду фільму на студентів чекали запашний чай зі смаколиками та цікава інформація про міфи щодо торгівлі людьми, реальні загрози та поради щодо безпечної поведінки. Всі учасники отримали інформаційні буклети «Що треба знати, коли збираєшся за кордон» від ГО «Ла Страда – Україна».

Ще одним цікавим заходом став інтерактив «Миру Вашій родині!» для мешканців м. Чернігова в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля», який відбувся 8 грудня 2017 року в ТРЦ «Голівуд». Всі охочі мали змогу перевірити свої стосунки на наявність в них різних видів насилля та отримати корисну інформацію щодо установ та організацій, куди можна звернутися у разі потреби. Діткам учасників волонтери презентували яскраві повітряні кульки.

До реалізації проекту активно долучалися 20 волонтерів студентської соціальної служби ЧНТУ (студенти 2-4 курсів спеціальності «Соціальна робота»). Для них участь у даному проекті стала можливістю отримати практичний досвід проведення заходів соціальної профілактики для дітей та молоді. Студентки 4-го курсу Ковтун Аліна та Губар Сніжана, які найбільше проявили себе, поповнили ряди тренерської команди.

Команда проекту висловлює вдячність колегам, хто активно підтримував та допомогав у реалізації проекту, а саме Т.І. Коленіченко та В.М. Базилевичу.

Read 2233 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Людина не товар!