Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Tuesday, 06 March 2018 21:18

Увага! Новий навчальний посібник!

Rate this item
(0 votes)

Вийшов друком навчальний посібник к.ю.н., доцента, професора кафедри трудового права, адміністративного права та процесу Сташківа Б. І. "Право соціального забезпечення. Особлива частина".

На підставі досягнень сучасної української правової науки і діючих нормативних актів у соціальній сфері в навчальному посібнику розкривається зміст Особливої частини права соціального забезпечення, зокрема, таких її підгалузей права, як пенсійне право, право соціальної допомоги та право соціального обслуговування. Значну увагу приділено правовому регулюванню надання соціальних допомог і послуг застрахованим особам за такими видами загальнообов‟язкового державного соціального страхування: у зв‟язку з тимчасовою втратою працездатності; від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності; на випадок безробіття.

Розраховано на студентів, аспірантів, докторантів та науково-педагогічних працівників юридичних вузів, юристів, практичних працівників кадрових служб і органів соціального забезпечення, читачів, які цікавляться правовими питаннями соціального забезпечення громадян.

Навчальний посібник розміщений нижче

Read 1117 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Увага! Новий навчальний посібник!