Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Wednesday, 14 March 2018 23:58

Добра традиція

Rate this item
(0 votes)

Вшанування пам’яті Великого Кобзаря давно стало славною традицією у Чернігівському національному технологічному університеті. Ось і в цьому році викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та студенти ННІ права і соціальних технологій активно долучились до заходів Шевченківської весни, що проводяться у ЧНТУ у березні-квітні 2018 року.

Студенти І та ІІІ курсів (майбутні соціальні працівники, реабілітологи та ін.) взяли участь у конкурсі постерів до Дня народження великого поета і знаного художника. Спільно з Науковою бібліотекою ЧНТУ (її Галузевим відділом по вул. Козацькій, 1а) була організована тематична виставка “Шевченко очима сучасників”.

З цікавістю сприйняти студенти та викладачі інституту творчий захід “Художньо-літературні читання «Шевченківська весна»” (що також щорічно упродовж десятку років проводиться в нашому інституті), на якому присутні змогли вкотре насолодитися поезією видатного митця.

А от завдяки мистецькому заходу «Любов до рідного краю: Шевченко і сучасність» (міні-виставі студентського соціального театру «EX LIBRIS» «Легенди міста ЧЕ») ще й доторкнутися до сторінок історії рідного Чернігова.

Read 1344 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Добра традиція