Print this page
Saturday, 31 March 2018 21:39

Викладач кафедри кримінального права та правосуддя Головко О.М. взяла участь у науково-практичній конференції

Rate this item
(0 votes)

30 березня 2018 року відбулася ІХ Науково-практична конференція «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави», яка проходила в Національній академії Служби безпеки України. Участь у заході взяла викладач кафедри кримінального права та правосуддя Головко О.М.

Робота конференції відбулася за трьома актуальними для держави напрямками: державно-правові проблеми забезпечення інформаційної та кібернетичної безпеки, захист інформації з обмеженим доступом та стратегічні комунікації.

На конференції були представлені тези доповідей понад 150 науковців. Це представники Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Міністерства оборони України, Національної поліції України, Національної гвардії України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державного агентства з питань електронного урядування, Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення України, а також 7 провідних наукових установ і 22 вишів України, серед яких і ЧНТУ.

Read 881 times

Image Gallery