Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Friday, 13 April 2018 20:18

Відбулося засідання підсекції філософії

Rate this item
(0 votes)

Наукові здобутки молодих вчених – запорука сталого розвитку суспільства. Це добре розуміють в Чернігівському національному технологічному університеті, де гарною традицією стало проведення навесні Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Юність науки».

Цього року на пленарне засідання конференції «Юність науки – 2018: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства» в читальній залі Наукової бібліотеки університету зібралася студентська молодь, яка має вагомі досягнення в науковій діяльності – переможці олімпіад, учасники академічних програм обміну студентами та міжнародних конференцій.

Відкрив конференцію ректор ЧНТУ, д.е.н., професор С.М. Шкарлет. З вітальним словом до учасників конференції звернулись проректор з науково-педагогічної та виховної роботи ЧНТУ, к.ф.н., доц. Мельник О.Є., директор ННІ економіки ЧНТУ, д.е.н., проф. Гонта О.І. та ін.

Доброзичлива і невимушена атмосфера дозволяли вільно обмінюватися думками й досвідом, сприяли творчому пошуку та жвавому спілкуванню між учасниками. Кращі з кращих молодих науковців були відзначені Подяками та Почесними грамотами за активну наукову діяльність. Отримали відзнаки й студенти та магістранти ННІ права і соціальних технологій, які продемонстрували значні успіхи в науково-дослідній роботі.

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін спільно з кафедрою філософії та суспільних наук організувала роботу підсекції філософії, учасниками якої стали студенти, магістранти та аспіранти різних факультетів ЧНТУ.

Голова підсекції зав. кафедри соціально-гуманітарних дисциплін к.ф.н., доц. Н.В. Шакун та секретар підсекції к.ф.н., доц. С.В. Киселиця у вітальному слові підкреслили значущість філософського знання для становлення майбутнього фахівця.

У змістовних доповідях учасники конференції акцентували важливі онтологічні, методологічні, аксіологічні та ін. теми.

Непідробна зацікавленість філософською проблематикою сприяла жвавій і конструктивній дискусії.

Read 1349 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Відбулося засідання підсекції філософії