Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Friday, 20 April 2018 22:06

Студенти юридичного факультету взяли участь у тематичному Брейн-ринзі «Пізнавай Європу - розбудовуй Україну»

Rate this item
(1 Vote)

20 квітня 2018 року у Чернігівському національному технологічному університеті відбувся тематичний Брейн-ринг «Пізнавай Європу - розбудовуй Україну», присвячений історії і сучасності Європейського Союзу.

Захід провели в рамках візиту Представництва ЄС до Чернігова з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні», за підтримки Інформаційного центру ЄС при ЧНТУ.

Метою гри було поширити знання про Європейський Союз, історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух, розвинути аналітичні навички, вміння оперувати набутими знаннями та вдосконалити вміння студентів чітко обґрунтовувати свою думку.

Участь в інтелектуальному змаганні взяли студенти вищих навчальних закладів області: Чернігівського національного технологічного університету, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права, а також збірна команда Коледжу економіки та технологій та Коледжу транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ.

Студенти відповідали на питання пов’язані з Європейським Союзом і європейською інтеграцією України, а також перевіряли свої знання про функціонування європейських структур.

До складу команди ЧНТУ увійшли студенти фінансово-економічного факультету: Краснянська Юлія, Сіра Аліна, Шупило Валерія та студенти юридичного факультету: Бабич Дарія, Кокоша Діана та Вітряк Олег.

Команда достойно представила університет, завзято боролася та проявила високий інтелектуальний рівень.

За результатами напруженої боротьби команда виборола 3 місце.

Після завершення Брейн-рингу усі учасники отримали нагороди від представництва ЄС, цікаві призи та подарунки від організаторів.

Read 844 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Студенти юридичного факультету взяли участь у тематичному Брейн-ринзі «Пізнавай Європу - розбудовуй Україну»