Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Friday, 11 May 2018 06:32

Студенти юридичного факультету зустрілися з заступником начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Rate this item
(0 votes)

10 травня 2018 року в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» та просвітницьких заходів до Дня Європи заступник начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Єдомаха А.В. зустрілась зі студентами юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

Зі студентами поспілкувались про вимоги, які на сьогодні ставить європейська спільнота до України та її правозахисної сфери діяльності, необхідність приведення законодавства України до європейських стандартів, особливо тих його галузей, які визначають механізми реалізації конституційних прав людини і громадянина.

На зустрічі обговорили Закон "Чужих дітей не буває", який набрав чинності 06.02.2018 року, зокрема, його дієвість на практиці, та чи достатніми на сьогодні є заходи щодо стимулювання боржників до добровільного та своєчасного виконання рішень про стягнення аліментів. Студентів цікавили практичні ситуації, які виникають при виконанні рішень такої соціально значущої категорії, а саме: як на практиці боржника обмежують в праві керувати транспортним засобом; де неплатники аліментів відбувають суспільно корисні роботи; чи можна в рахунок заборгованості по аліментам передати право власності на нерухоме майно; як вберегтись добросовісному платнику аліментів від потрапляння до Єдиного реєстру боржників і т.д.

Read 1304 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Студенти юридичного факультету зустрілися з заступником начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області