Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Saturday, 12 May 2018 22:29

Інтерактивні форми і методи навчання – потреба сьогодення

Rate this item
(0 votes)

Інтерактивні форми і методи навчання в сучасних умовах освітнього процесу – актуальний спосіб роботи викладача в аудиторії, тренера в групі, педагога в навчальному закладі. Це активна форма його взаємодії як з усіма учасниками освітнього процесу в групі, зокрема, студентів, так і активне спілкування їх між собою, обмін думками, відстоювання власної точки зору, винахід оригінальних рішень і т.п.

Такий підхід дозволяє активізувати навчальний процес, розвинути пізнавальний інтерес, творчі здібності студентів.

У процесі інтерактивної форми роботи розвиваються комунікативні уміння і навички, студенти вчаться працювати в команді, привчаються до самостійного мислення та дій.

Використання інтерактивного підходу у навчанні змінює функції викладача, який лише регулює навчальний процес, визначає загальний напрям, формулює питання, дає завдання для обговорення в групах, дає консультації.

За науковими дослідженнями, звичайно люди запам’ятовують лише 5% лекції, 10 % того, що читають але, разом із тим, 90% того, що роблять і обговорюють одночасно.

Інтерактивні форми і методи навчання активно використовуються в практиці роботи викладачами ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ, зокрема, кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Фотогалерея: студенти І курсу повторюють навчальний матеріал з предмета “Історія української культури” (викладач – доцент І. Г. Карпова) під час підготовки, обговорення та захисту постерів із різних тем навчальної дисципліни.

Read 1270 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Інтерактивні форми і методи навчання – потреба сьогодення