Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Wednesday, 04 July 2018 12:03

Хроніки року кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню

Rate this item
(0 votes)

Підійшов до завершення 2017-2018 навчальний рік. Для кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню він видався насиченим на різноманітні заходи та проекти.

Протягом року кафедра постійно брала участь у заходах нашого університету: День відкритих дверей, Бізнес-форум «Державна служба - Освіта - Підприємництво: стратегія взаємодії», «Почни весну з ЧНТУ» та ін.

Другий рік поспіль кафедра проводила в університеті Psychology’Fest «Психолог і Я» (13-17 листопада 2017 року), в рамках якого відбулися цікаві інтерактиви, майстер-класи та творча лабораторія психотерапевта, провідного  наукового співробітника Інституту соціальної і політичної психології НАПН України Б.П. Лазоренка «Особливості проживання особистістю психотравми в умовах суспільно-політичної кризи»

Вдруге кафедра провела Work-shop «Успішна жінка», який відбувся 26 квітня 2018 року. Цього разу він пройшов за темою «Fashion-урок».

Кафедра тісно співпрацює з державними установами і громадськими організаціями.

У співпраці з Чернігівським обласним онкологічним диспансером було організовано та проведено Flash mob «Я пройшла обстеження! А ти?», спрямований на профілактику раку молочної залози (20 жовтня 2017 року).

Декілька років поспіль кафедра співпрацює з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА. В цій співпраці було організовано і проведено 5 грудня 2017 року круглий стіл «Протидія насильству в сім’ї: реалії та перспективи у світі та Україні» на підтримку міжнародної акції «16 днів проти насильства». Кафедра і надалі працює в цьому напрямку.

За підтримки Інституту соціальної та політичної психології та Асоціації політичних психологів України в нашому університеті було реалізовано проект «Школа соціально-психологічної допомоги ветеранам, учасникам АТО та членам їх сімей». Завершенням якого 27 березня 2018 року була науково-практична конференція «Соціальна і психологічна реабілітація та інтеграція ветеранів АТО, волонтерів, внутрішньо переміщених осіб: актуальні проблеми, перспективи, досвід розв’язання».

До Дня науки кафедра провела конкурс презентацій наукових досліджень студентів. Переможці конкурсу отримали грамоти та призи.

Наразі кафедра разом з ГО «Епоха свідомості» реалізує проект «Калиновою дорогою змін», який фінансується за рахунок коштів обласного бюджету. Також викладачами кафедри реалізується проект «Школи Чернігова – територія толерантності», який фінансується в рамках міського Бюджету участі.

Read 1746 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Хроніки року кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню