Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Friday, 28 September 2018 14:08

Студенти юридичного факультету завітали на День відкритих дверей до Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Rate this item
(0 votes)

26 вересня 2018 року студенти другого та третього курсів юридичного факультету, які навчаються за спеціалізаціями "Правове забезпечення підприємницької діяльності" та "Трудове право та правове забезпечення управлінської діяльності" у супроводі науково-педагогічних працівників факультету Колодій І.М. та Рудик В.А. відвідали День відкритих дверей Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

В доброзичливій атмосфері круглого столу заступник начальника Управління - начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС Єдомаха А.В. розповіла студентам про новації виконавчого провадження, актуальні питання примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів та зміни, що відбуваються в системі примусового виконання рішень.

Очільник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Трейтяк О.М. розповів про особливості правового статусу державних виконавців, перспективи розвитку цієї професії в Україні, можливість працевлаштування до органів державної виконавчої служби після закінчення навчання.

Начальник відділу примусового виконання рішень Бондарев І.В. поділився зі студентами досвідом роботи з виконання рішень та пригадав нестандартні випадки у власній практиці.

Методисти обласного центру практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Лисовецька І. та Третиннікова Л. провели для студентів тренінг за професійною програмою «Я вмію себе захищати». Спробували сформувати у молоді навички безпечної поведінки в інтернет-просторі за допомогою вправи «Історія одного фото».

Щиро дякуємо організаторам за проведений цікавий захід!

Read 862 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Студенти юридичного факультету завітали на День відкритих дверей до Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області