Print this page
Friday, 28 September 2018 14:08

Студенти юридичного факультету завітали на День відкритих дверей до Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Rate this item
(0 votes)

26 вересня 2018 року студенти другого та третього курсів юридичного факультету, які навчаються за спеціалізаціями "Правове забезпечення підприємницької діяльності" та "Трудове право та правове забезпечення управлінської діяльності" у супроводі науково-педагогічних працівників факультету Колодій І.М. та Рудик В.А. відвідали День відкритих дверей Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

В доброзичливій атмосфері круглого столу заступник начальника Управління - начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС Єдомаха А.В. розповіла студентам про новації виконавчого провадження, актуальні питання примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів та зміни, що відбуваються в системі примусового виконання рішень.

Очільник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Трейтяк О.М. розповів про особливості правового статусу державних виконавців, перспективи розвитку цієї професії в Україні, можливість працевлаштування до органів державної виконавчої служби після закінчення навчання.

Начальник відділу примусового виконання рішень Бондарев І.В. поділився зі студентами досвідом роботи з виконання рішень та пригадав нестандартні випадки у власній практиці.

Методисти обласного центру практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Лисовецька І. та Третиннікова Л. провели для студентів тренінг за професійною програмою «Я вмію себе захищати». Спробували сформувати у молоді навички безпечної поведінки в інтернет-просторі за допомогою вправи «Історія одного фото».

Щиро дякуємо організаторам за проведений цікавий захід!

Read 846 times

Image Gallery