Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Saturday, 03 November 2018 10:58

Креативний кампус «ВИЩЕ»

Rate this item
(0 votes)

16-19 жовтня 2018 р. у Києві відбувся перший Креативний Кампус «ВИЩЕ», за програмою професійного розвитку: «Розвиток компетентнісного навчання та викладання», в якому приймали участь 58 викладачів із 12 регіонів України, в тому числі й з м. Чернігова.

Організаторами довгоочікуваного заходу виступили Національний університет «Києво-Могилянська академія», Pearson Ukraine, Міністерство освіти і науки України, British Council Ukraine, DINTERNAL Education.

Чернігівський національний технологічний університет представляли декан фінансово-економічного факультету, к.е.н., професор Ремньова Л.М., завідувач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, к.і.н., доцент Козинець О.Г. та доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, к.і.н., доцент Нітченко А.Г.

Протягом чотирьох днів  наші викладачі вчилися, як  ефективно  впроваджувати креативний підхід у навчальний процес  та  створювати креативне середовище від тренерів з  Великобританії, Швейцарії та України,  обмінювалися думками з колегами та ділилися позитивним досвідом ЧНТУ.

Такий освітній захід є надзвичайно своєчасним в умовах, коли  креативність стає  однією з трьох найважливіших навичок, які роботодавці цінуватимуть у своїх працівниках. Для того, щоб викладачі ЧНТУ змогли вчасно підготуватися до нових викликів 21-го  століття, планується найближчим часом провести дисимінаційний ворк-шоп з розвитку креативного мислення студентів під час викладання фахових дисциплін для всіх бажаючих НПП. Слідкуйте за новинами.

Read 1048 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Креативний кампус «ВИЩЕ»