Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Friday, 07 December 2018 21:15

Асистент кафедри цивільного, господарського права та процесу Івженко А.А. у складі делегації з України відвідала Польську Республіку в рамках програми "Молодь змінить Україну"

Rate this item
(0 votes)

У період з 04 по 10 листопада 2018 року асистент кафедри цивільного, господарського права та процесу Івженко А.А. у складі делегації з України відвідала Польську Республіку в рамках програми "Молодь змінить Україну", організовану та фінансовану Фондом Родини Богдана Гаврилишина. 

Протягом тижня українська команда відвідала Варшаву та Гданськ, де мала низку зустрічей з метою вивчення кращого позитивного досвіду нашого західного сусіда у сфері освіти, європейської інтеграції, розвитку інфраструктури, підприємництва та туризму.

Також в рамках програми члени делегації мали змогу поспілкуватися з послом України в Польщі у Варшаві та консулом України в Гданську щодо актуальних питань, які хвилюють українську молодь, яка змінює Україну. А зустріч у польському парламенті з його представником дала можливість обговорити перспективи інтеграції нашої країни до ЄС.

Отриманий досвід учасники делегації впроваджуватимуть у своїй діяльності для підтримки змін в нашій державі.

Read 379 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Асистент кафедри цивільного, господарського права та процесу Івженко А.А. у складі делегації з України відвідала Польську Республіку в рамках програми "Молодь змінить Україну"