Print this page
Friday, 07 December 2018 21:15

Асистент кафедри цивільного, господарського права та процесу Івженко А.А. у складі делегації з України відвідала Польську Республіку в рамках програми "Молодь змінить Україну"

Rate this item
(0 votes)

У період з 04 по 10 листопада 2018 року асистент кафедри цивільного, господарського права та процесу Івженко А.А. у складі делегації з України відвідала Польську Республіку в рамках програми "Молодь змінить Україну", організовану та фінансовану Фондом Родини Богдана Гаврилишина. 

Протягом тижня українська команда відвідала Варшаву та Гданськ, де мала низку зустрічей з метою вивчення кращого позитивного досвіду нашого західного сусіда у сфері освіти, європейської інтеграції, розвитку інфраструктури, підприємництва та туризму.

Також в рамках програми члени делегації мали змогу поспілкуватися з послом України в Польщі у Варшаві та консулом України в Гданську щодо актуальних питань, які хвилюють українську молодь, яка змінює Україну. А зустріч у польському парламенті з його представником дала можливість обговорити перспективи інтеграції нашої країни до ЄС.

Отриманий досвід учасники делегації впроваджуватимуть у своїй діяльності для підтримки змін в нашій державі.

Read 589 times

Image Gallery